Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • 6. Otwarte Mistrzostwa Polski IPA w Tenisie Stołowym uważamy za zamknięte!

  Coś dla ciała, coś dla ducha. Służba w mundurze nie musi kojarzyć się tylko ze stresem, ciągłą dyspozycyjnością, przywiązaniem do służbowej komórki i wszechobecną „papierologią”. Każdy człowiek musi mieć jakąś odskocznię, żeby – cóż tu dużo mówić – nie zwariować, a przy tym, żeby nie przenosić swoich służbowych problemów na łono rodziny.
 • TA JOJ TA LWÓW -Z WIZYTĄ U LWOWSKICH IPOWCÓW

  30 sierpnia Honorowi Goście II Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej – Twierdza Przemyśl 2018 odwiedzili Lwów. Spotkali się tam z kolegami z Lwowskiej Grupy Wojewódzkiej IPA . Wycieczkę zorganizowali organizatorzy Mistrzostw.
 • PILSKI PÓŁMARATON PHILIPS’A Z MOCNYM POLICYJNYM AKCENTEM

  W niedzielę 2 września 2018 r. po raz dwudziesty ósmy rzesze zawodników z Polski i z 15 krajów świata stanęło na starcie Półmaratonu PHILIPS’a.
 • Zakończone II Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych - Twierdza Przemyśl 2018

  27 zespołów rywalizowało w II Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych - Twierdza Przemyśl 2018. Wśród nich były drużyny reprezentujące Policję. Zwyciężyli reprezentanci 11 Pułku Artylerii z Węgorzewa.
 • Bieg z Policją - FINAŁ

  25 sierpnia o godzinie 16.00 na starcie wielkiego finału Biegu z Policją stanęło ponad 230 biegaczy. Impreza miała charakter otwarty. Na 10-kilometrowej trasie wyznaczonej ulicami miasta Góra do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy. Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.
 • XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej IPA Poznań 2018

  W tym roku Region IPA Poznań obchodził swoisty jubileusz. W dniach 23-26.08.2018 roku odbył się XX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej IPA Poznań. Jest to impreza, która poprzez przyjacielską rywalizację integruje środowisko mundurowe. W tegorocznej edycji Turnieju wzięło udział 16 drużyn krajowych i zagranicznych. Do rozgrywek stanęli przedstawiciele Policji, Służby Więziennej, Straży Miejskiej, Kontrwywiadu Wojskowego, Żandarmerii i innych.
 • IPA Wielka Brytania zaprasza na rajd motocyklowy!

  Impreza odbędzie się pomiędzy 27 a 30 czerwca 2018 roku. Zapisy do 31 marca 2019 ! Zapraszamy! To prawdziwa gratka dla fanów motocykli!
 • IPA Estonia zaprasza na konferencję kobiet!

  Kobiety z różnych miejsc na świecie spotkają się w marcu 2019 r. W Tallinie w Estonii, aby znaleźć wspólny język na ważne tematy. Celem jest znalezienie nowych twórczych sposobów pomagania kobietom przezwyciężyć wewnętrzne i zewnętrzne przeszkody na drodze do rozwoju ich potencjału. współorganizatorem eventu jest Sekcja IPA Estonia
 • Program szkoleń na 2019 rok w IBZ Gimborn już dostępny!

  Jak co roku zachęcamy Was do udziału w szkoleniach organizowanych przez IBZ Gimborn. Oprócz ciekawej tematyki oferujemy również seminaria dla młodych funkcjonariuszy (YUPO) oraz specjalne szkolenie polsko-niemieckie. Mamy nadzieję, że znajdziecie coś interesującego dla siebie!
 • Zapraszamy na kolejny turniej piłki nożnej na Majorce!

  Tego wyjątkowego wydarzenia chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Już dziś chcemy zaprosić Was na jego kolejną edycję w 2019 roku!

Zaloguj

Cron Job Starts