Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Etykiety
Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności

Wybory w ŚGW IPA

W 2019 roku dobiegła końca kadencja władz w Świętokrzyskiej Grupie Wojewódzkiej IPA, którym zaufania udzielili delegaci w roku 2016. 25 maja 2019 roku w Sali Narad im. Mjr Jana Piwnika „Ponurego” w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach zebrali się delegaci ze wszystkich pięciu Regionów ŚGW IPA aby dokonać wyboru członków Prezydium na kolejną, tym razem czteroletnią, kadencję. W spotkaniu uczestniczył Prezydent Sekcji Polskiej IPA Fryderyka Orepuk oraz Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Artur Bednarek oraz zaproszeni goście.

Turniej w kręgle IPA Kalwaria

W kręgielni Bowling Club w Wadowicach w dniu 07.06.2019 r. odbył się już VII Turniej w Kręgle o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Kalwaria Zebrzydowska. W imprezie wzięło udział 10 drużyn.

Turniej Strzelecki o Puchar Prezesa Lubelskiej GW IPA

W dniu 8.06.2019r., na strzelnicy chełmskiego stowarzyszenia sportowego „Magnum” w Puszczy k/Chełma odbył się „TURNIEJ STRZELECKI O PUCHAR PREZESA LUBELSKIEJ GRUPY WOJEWÓDZKIEJ IPA”. Zawody strzeleckie zostały zorganizowane z okazji 100 rocznicy powstania Policji Państwowej oraz 15 rocznicy przyjęcia Straży Granicznej w struktury Sekcji Polskiej IPA.

Dzień Dziecka z IPA Poznań

1 czerwca br. na terenie Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu, odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, którego jednym z współorganizatorów był Region IPA Poznań. Słoneczna pogoda i liczne atrakcje przyciągnęły na rodzinny piknik wielu pracowników i funkcjonariuszy Wielkopolskiej Policji z dziećmi.

TURNIEJ PIŁKARSKI W MIELNIKU

W dniu 7.06.2019r., w Mielniku k/Janowa Podlaskiego odbył się „ III MEMORIAŁ im. MARIUSZA GNIADKA - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MIELNIK 2019”. Turniej ten upamiętnia zmarłego (podczas wcześniej rozgrywanego w tym miejscu turnieju piłkarskiego), funkcjonariusza Straży Granicznej – Mariusza Gniadka.

I Turniej IPA Basket Cup

25 maja br. w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach został rozegrany I Turniej IPA Basket Cup zorganizowany przez Region IPA Wrocław. Turniej organizowany był z okazji 100-lecia powołania Policji Państwowej i objęty był honorowym patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Oławie.

WYCIECZKA DO WARSZAWY

W dniach 24 – 26 maja 2019 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region IPA Zakopane wspólnie z Stowarzyszeniem Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło w Zakopanem zorganizowało wycieczkę do Warszawy.

IPA Nowy Targ z wizytą w Serbii

W dniach 9-12 maja 2019 roku członkowie Regionu IPA Nowy Targ Wojtek, Marcin, Mateusz, Edward oraz Robert odpowiadając na zaproszenie Prezydenta Regionu IPA Pomoravlje udali się z wizytą do Serbii.


WYBORY W PODKARPACKIEJ GRUPIE WOJEWÓDZKIEJ

25 maja 56 Delegatów z czternastu Regionów wchodzących w skład Podkarpackiej Grupy Wojewódzkiej IPA wybrało władze, które będą kierowały Grupą w latach 2019-2023. Wybrani zostali również Delegaci na Kongres Sekcji Polskiej IPA.Zaloguj

Cron Job Starts