Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • Na rowerach przez Portugalię.

  Wszystko zaczęło się wiosną tego roku kiedy to kolega Krzysztof Wątorek- Dziekan Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach, jednocześnie członek IPA Region Kielce namówił mnie na wyjazd do Portugalii.
 • BEZPŁATNY PRZEGLĄD TWOJEGO AUTA w Nowym targu

  28.10.2018 kolejny już raz odbyła się akcja mająca celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Tym razem jesienna edycja Akcji Bezpłatne Przeglądy zorganizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region Nowy Targ i tym razem cieszyła się zainteresowaniem kierowców. Kontrolę pojazdów przeprowadzali diagności z firmy: MOTO SERVICE WORWA SP.J. ul. Szaflarska 156 w Nowym Targu; Auto Centrum BIELA os Za Torem 12, w Rogoźniku, oraz Stacja Kontroli Pojazdów ul. Zakopiańska 12 a w Rabce Zdrój
 • NAWIĄZUJEMY PRZYJAŹNIE KIELCE –KAPSZTAD.

  23 października 2018 roku Świętokrzyska Grupa Wojewódzka IPA przyjmowała w swojej siedzibie naszego kolegę z Republiki Południowej Afryki. Kapitana Davida Fisha. Gościa przywitał także w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach szef świętokrzyskich stróżów prawa nadinsp. Dariusz Augustyniak.
 • „BIJEMY REKORDY” Zmagania świętokrzyskich Policjantów

  Po raz kolejny Świętokrzyska Grupa Wojewódzka IPA objęła honorowym patronatem zawody sportowe testu sprawności fizycznej „ Bijemy Rekordy”, gdzie stawką w zmaganiach mundurowych był Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach, o który walczyło 15 kobiet oraz 38 mężczyzn.
 • Puchar w kręglach w Bukowinie Tatrzańskiej

  W dniu 27 października 2018 r w Hotelu „Bukovina – Spa” w Bukowinie Tatrzańskiej , Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd SEiRP w Zakopanem zorganizowali I Międzynarodowy Turniej w kręgle.
 • Międzynarodowy konkurs fotograficzny IPA

  Po raz kolejny zachęcamy Was do udziału w międzynarodowym konkursie fotograficznym IPA
 • Policjanci z IPA Dolny Śląsk z wizytą w Irlandii w ramach Placement Programme

  W ramach międzynarodowej wymiany policjantów IPA IAC we wrześniu br. we Wrocławiu i Jeleniej Górze gościliśmy funkcjonariuszki An Garda Siochana z republiki Irlandii: Siobhain Ni Firbhisigh oraz Grace Heffernan. W dniach 10-21 października 2018r. policjanci z IPA Wrocław Michał Sługocki oraz IPA Jelenia Góra Dariusz Barczyński w ramach rewizyty gościli w Republice Irlandii.
 • Zaproszenie od IPA Hiszpania na romantyczny tydzień w Barcelonie

  IPA Barcelona zaprasza pomiędzy 27 maja a 2 czerwca 2019 roku na romantyczny tydzień. Możliwość przedłużenia wycieczki i wspólnego wyjazdu do Maroka do 7 czerwca.
 • WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA I WADOWIC

  W dniu 20 października 2018 roku Prezydium Regionu IPA Zakopane i Zarząd Koła SEiRP w Zakopanem dla swoich członków zorganizowali wycieczkę do Niemieckiego Obozu Koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu. Udział w wycieczce wzięli również zaproszeni członkowie SEiRP Koła w Nowym Targu.
 • Zapraszamy na tydzień przyjaźni na Słowację

  Region IPA Rimavska Sobota Sekcji Słowacji zaprasza na tydzień przyjaźni, który odbędzie się pomiędzy 28 lipca i 4 sierpnia 2019 roku.

Zaloguj

Cron Job Starts