Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • Rozpoczęcie naboru na Stypendium Arthura Troopa

  Informujemy o rozpoczęciu naboru na Stypendium Arthura Troopa (ATS) dla członków IPA z całego świata. Stypendia Arthur Troopa są przyznawane co roku, a co najmniej jedno zostanie przyznane każdemu kontynentowi, w którym znajdują się sekcje członkowskie - Afryka, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azja, Australia i Europa.
 • Zapraszamy na 1 MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE KOLEKCJONERSKIE KLUBU KOLEKCJONERÓW POLICYJNYCH !

  Będzie to pierwsze spotkanie kolekcjonerskie policjantów, strażaków, celników i innych służb chroniących bezpieczeństwo publiczne mające na celu prezentacje i wymianę emblematów, odznak, części umundurowania itp.
 • Zaproszenie na Światowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych w Holandii

  W imieniu oficjalnych organizatorów największego na świecie turnieju piłki nożnej adresowanego wyłącznie do pracowników państwowych mam wielką przyjemność zaprosić Państwa departament/zespół do udziału w 36. corocznym Światowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych (World Police Indoor Soccer Tournament – WPIST), który odbędzie się w październiku w Holandii.
 • „BEZPIECZNA SŁUŻBA” Regionu IPA Poznań – E

  Region Poznań-E postanowił czynnie włączyć się w działanie policyjnych służb na rzecz podnoszenia stopnia bezpieczeństwa powszechnego. Problem ten obejmuje ochraniane przez Policję społeczeństwo, ale także samych funkcjonariuszy, którzy swoją służbę winni pełnić w sposób bezpieczny dla siebie i osób chronionych. Mając na względzie podniesienie bezpieczeństwa wykonywania służby, zorganizowaliśmy dla czynnych zawodowo członków IPA z kilku regionów Wielkopolskiej Grupy Wojewódzkiej unikatową Akcję „Bezpieczna Służba”.
 • 21 Kongres Delegatów Sekcji IPA Rumunia

  W Bukareszcie (Rumunia), odbył się 21 Narodowy Kongres Delegatów Sekcji IPA Rumunia. Na zaproszenie Prezydium tej Sekcji, udział w Kongresie wzięli przedstawiciele Sekcji Polskiej IPA w składzie: Wiceprezydent kol. Piotr Wójcik oraz Zastępca Sekretarza Generalnego kol. Radosław Skubina. Oprócz nas w uroczystościach uczestniczyli także przedstawiciele kilku innych sekcji narodowych z: Austrii, Grecji, Serbii, Cypru, Niemiec, Bułgarii i Mołdawii. Po dotarciu do Bukaresztu zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez gospodarzy imprezy oraz zakwaterowani w hotelu w na obrzeżach miasta.
 • PODSUMOWANIE PROJEKTU „SZYBUJ BEZPIECZNIE W INTERNETOWEJ CHMURZE 2017”

  W dniu 15 grudnia 2017 roku w jednym z budynków kampusu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbyło się podsumowanie 7 edycji konkursu „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze” organizowanej przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach, który ruszył na początku października. Świętokrzyska Grupa Wojewódzka IPA po raz kolejny jest partnerem tego projektu.
 • Mikołaj 2017 w Nowym Targu

  Podobnie jak w minionych latach również i w tym roku, w dniu 06 grudnia 2017 roku członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region Nowy Targ / w porozumieniu z Dyrektorem nowotarskiego szpitala Panem Markiem Wierzbą oraz z Ordynatorem Oddziału lek. med. Grzegorzem Zamojskim / zorganizowali 'MIKOŁAJKI' dla dzieci Oddziału Pediatrii Podhalańskiego Specjalistycznego Szpitala w Nowym Targu.
 • Mikołaj w Regionie IPA Poznań

  W sobotnie przedpołudnie w Poznańskiej Palmiarni na spotkanie z dziećmi członków i sympatyków IPA zawitał Święty Miokołaj, zwany też w Poznaniu i Regione Gwiazdorem.
 • Spotkanie wigilijne zachodniopomorskiej IPA 2017 w Gryfinie

  Tradycyjnie na początku grudnia każdego roku, Zachodniopomorska Grupa Wojewódzka IPA - Szczecin organizuje wigilijne spotkanie dla swoich członków oraz sympatyków stowarzyszenia. Tym razem w dniu 08. grudnia 2017 r. w gościnnych progach zajazdu "SAGA" odbyła się uroczysta kolacja podczas której uczestnicy (80 osób) łamali się opłatkiem i składali sobie świąteczne życzenia.
 • Zapraszamy na IX Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej Halowej im. podkom. Andrzeja Struja

  Turniej ma na celu upamiętnienie bohaterstwa funkcjonariusza Policji, który rotę ślubowania wypełnił do końca. Dla środowiska policyjnego to bardzo istotne wydarzenie, kształtujące kulturę organizacyjną formacji. Turniej popularyzuje sport, a w szczególności piłkę nożną, która cieszy się niewątpliwie największym zainteresowaniem w środowisku policyjnym oraz wśród innych służb mundurowych.

Zaloguj