Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • MUNDUR NA ROWERZE 2018 – MUNDUROWI MUNDUROWYM – ETAP JAROSŁAW PRZEMYŚL

  Od 22 maja do 30 czerwca trwa II edycja rowerowej sztafety charytatywnej (ponad 6.000 km) organizowanej przez GRUPĘ „ MUNDUR NA ROWERZE”. Akcja „MUNDUROWI MUNDUROWYM” ma celu zebranie środków na leczenie i rehabilitację funkcjonariuszy poszkodowanych w trakcie akcji. Uczestnicy jadą dla Marcina (policjanta) i Arka (strażaka) z Łodzi.
 • Region RIDERS of IPA Tarnów „U AMELKI ”

  Już po raz XIII przedstawiciele Regionu RofIPA Tarnów w dniu 10 czerwca 2018r wraz z klubowymi Braćmi z Klubu Motocyklowego RIDERS of IPA LEMC POLAND oraz Przyjaciółmi zaprzyjaźnionych z nami Klubów i Grup motocyklowych wzięli udział w XIII Festynie Rodzinnym pn. POMOC DLA AMELKI w m. Dąbrówka k/ Bochni woj. małopolskie mającym na celu zebranie środków pieniężnych z przeznaczeniem na zakup protez i rehabilitację niepełnosprawnej AMELKI.
 • TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO IPA W SZCZECINIE

  Minął rok od naszego ostatniego spotkania na Turnieju Tenisa Stołowego IPA organizowanego przez Region IPA Straż Graniczna - Szczecin, aby 26. maja 2018 r. spotkać się po raz kolejny w klubie PRIME w Bezrzeczu i stoczyć kolejną sportową rywalizację.
 • Wizyta w Słowenii

  W dniach 07.05.2018r. – 10.05.2018r. członkowie IPA Kalwaria Zebrzydowska oraz IPA Nowy Targ zaproszeni przez przewodniczącego Regionu IPA Postojna - Sekcja Słowenia kolegę Stanisława spędzili kilka dni na terenie Słowenii.
 • XIII Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych „Lotus Cup” w Rumunii

  W dniach 16-20 maja 2018 roku drużyna piłkarska Mieleckiego Regionu Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej w miejscowości Oradea w Rumunii. W turnieju udział wzięło udział ponad 40 zespołów z kilku krajów Europy, takich jak Rumunia, Węgry, Słowacja, Czechy, Cypr i Polska.
 • SPOTKANIE NA SZCZYCIE

  Podobnie, jak w minionych latach, w dniu 01 maja 2018r. spotkaliśmy się na wysokości 1725 m.n.p.m. - na najwyższym szczycie Beskidów Zachodnich i poza Tatrami najwyższym szczytem w Polsce: Dablaku - potocznie zwanej Babią Górą.
 • Charytatywny koncert „Gramy dla Marcina”

  Po raz kolejny Region IPA KMP zorganizował charytatywny koncert muzyczny w celu zbiórki pieniędzy na wsparcie leczenia chorego na raka rzeszowskiego policjanta. Na scenie wystąpiły policyjne zespoły muzyczne: „COPS” z Rzeszowa oraz „AVANS BLUES” ze Szkoły Policji w Pile. Była to kolejna odsłona ubiegłorocznej akcji „MUNDUR NA ROWERZE”.
 • Dzień Dziecka w Lipniku

  Międzynarodowy Dzień Dziecka (MDD) to dzień ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych (1945) i obchodzony od 1955 w różne dni roku w różnych krajach członkowskich ONZ. W Polsce MDD obchodzony jest 1 czerwca. Głównym celem ustanowienia tego święta jest propagowanie idei braterstwa i zrozumienia pomiędzy dziećmi całego świata oraz promowanie działań na rzecz ich pomyślnego rozwoju. Jest to dzień, który obchodzony jest wszędzie tam, gdzie są dzieci.
 • ZAPRASZAMY NA BIEG CHARYTATYWNY „TYTAN” – DUBIECKO 2018

  W tym roku w Dubiecku (woj. podkarpackie) odbędzie się I edycja biegu charytatywnego TYTAN! Będzie to bieg z licznymi przeszkodami na dystansie około 5 km. Przemyski Region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA jest współorganizatorem biegu. Tytanom i Tytanidom, którzy zdecydują się stanąć na starcie organizatorzy gwarantują świetną zabawę połączoną z ogromną satysfakcją niesienia pomocy potrzebującym.
 • Sprawozdanie z organizacji festynu z okazji Dnia Dziecka w dniu 19 maja 2018r w Sielsku na Wygodzie gm. Imielno

  W dniu 19 maja 2018r. odbył sie festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Region Kielce Centrum IPA. Festyn był dofinansowany z sumy pieniędzy zebranej z 1 procenta będącej w dyspozycji ŚGW IPA. Wzięła w nim udział liczna grupa dzieci wraz z rodzicami. Na miejsce część uczestników dojechała własnymi samochodami, a niektórzy przesiedli się w Jędzejowie do kolejki wąskotorowej „Ciuchci Express Ponidzie“, która okazała się niezapomnianą atrakcją dla pasażerów.

Zaloguj