Aktualności Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Łącza pochodzą z oficjalnie udostępnionego kanału informacji Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji dostępnego pod adresem www.ipapolska.pl
Aktualności
 • DWUBÓJ STRZELECKI DZIEWCZĄT - WADOWICE 09 MARCA 2018 –

  09 marca 2018 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach odbył się „ DWUBÓJ STRZELECKI DZIEWCZĄT – WADOWICE 2018 „. Współorganizatorami turnieju strzeleckiego byli : Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach ,Region IPA Wadowice oraz gospodarz obiektu CKZiU Nr 2 w Wadowicach .
 • Sprawozdanie z turnieju Piłki Siatkowej Służb Mundurowych w Kluczewsku

  20 stycznia 2018 roku w Kluczewsku, odbyła się kolejna edycja turnieju piłki siatkowej służb mundurowych. Wśród siedmiu drużyn były dwie, które reprezentowały nasz Region tj. OPP Kielce/IPA Kielce Centrum oraz KPP Starachowice/IPA Kielce Centrum.
 • Nowy Region IPA Uroczysko-Piechowice

  10 marca 2018 roku, siedemnaście osób – członków IPA, korzystając z gościnnych progów ośrodka wczasowego „Uroczysko” w Piechowicach, powołało do życie nowy region IPA, któremu nadano nazwę Region IPA Uroczysko – Piechowice.
 • II miejsce drużyny z Jeleniej Góry podczas IV Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji.

  Na terenie Stacji Narciarskiej Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach w dniach 5 - 6 marca 2018 roku, zostały rozegrane IV Ogólnopolskie Zawody Narciarskie dla funkcjonariuszy Policji. Zawody objęte były patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka.
 • Pierwszy Ipowski Wielki Weekend Miłośników Białego Szaleństwa za nami.

  W dniach 23-25 lutego 2018 roku Region IPA Zakopane zorganizował Pierwsze Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Przewodniczącego IPA Region Zakopane.
 • Misja stabilizacyjna w Kosowie

  W marcu br. na misję stabilizacyjną do Kosowa wyjechał asp. Marek Dziugieł, który obecnie pełni służbę na stanowisku kierowania w Wydziale Sztab Policji w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu i jest równocześnie członkiem International Police Association Wrocław. W ciągu piętnastu lat pracy przeszedł różne piony, w tym Wydział Wywiadowczy i Interwencyjny KMP Wrocław. Podstawowymi warunkami do spełnienia przez kandydata było ukończenie 25. roku życia, zaliczone przynajmniej pięć lat ciągłej służby w Policji, bardzo dobry stan zdrowia, psychologiczne predyspozycje do służby poza granicami państwa oraz znajomość języka angielskiego i posiadanie prawa jazdy.
 • Zaproszenie na International Youth Gathering czyli Międzynarodowe Spotkanie Młodzieży

  Każdego roku młodzi ludzie z całego świata, dzieci i wnuczęta członków IPA, są zaproszeni do odwiedzenia innego kraju i uczestniczenia w wydarzeniu, którego wielu nigdy nie zapomni - Międzynarodowego Spotkania Młodzieży IPA (IYG). W 2018 roku zapraszamy do Wielkiej Brytanii.
 • IPA na 42 Biegu Piastów

  Jak co roku, od 42 lat na Polanie Jakuszyckiej, w dniach od 2 do 4 marca 2018 roku odbył się BIEG PIASTÓW – wspaniała impreza biegowa. W biegach wzięło udział kilka tysięcy uczestników, wśród których byli również policjanci z całego świata, osoby zrzeszone w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji, w tym z Litwy, Czech i Niemiec.
 • Zaproszenie od IPA Estonia!

  Sekcja Estońska IPA zaprasza członków IPA do świętowania setnej rocznicy Republiki Estonii i 25-lecia IPA Estonia, podczas tygodnia przyjaźni, który odbędzie się w południowo-zachodniej Estonii od 16 do 22 lipca 2018 roku.
 • 103 km Krystiana Biegajło na rozpoczęcie sezonu.

  24.02.2018 o świcie około 700 śmiałków wystartowało IV Zielonogórskim Ultramaratonie NOWE GRANICE. Na starcie nie zabrakło przedstawiciela IPA Region Głogów Krystiana Biegajło.

Zaloguj

Cron Job Starts